TR
×
×
TR
YASAL UYARI VE KULLANIM KOŞULLARI

YASAL UYARI VE KULLANIM KOŞULLARI

İpek Plastik Kimya San. ve Tic.A.Ş. (“www.ipekplastik.com.tr”) web sitesine hoş geldiniz.

Devam eden teknik yenilikler ve ilgili yasal çerçevenin değişiklikleri nedeniyle aşağıdaki Kullanım Koşulları’na zaman zaman tarafımızdan değişiklik ve/veya düzeltmelerin yapılması gerekmektedir. Bu nedenle, bu web sitesine, her ziyaret öncesinde bu Kullanım Koşulları’nı gözden geçirmenizi ve hesaptaki değişiklik ve/veya düzeltmeleri dikkate almanızı rica ederiz.

Giriş

Bu web sitesi size İpek Plastik Kimya San. ve Tic.A.Ş., Mermerciler San.Sit.4.Cd.No:1, Beylikdüzü, 34524, İstanbul –Türkiye, tarafından sunulmaktadır. İpek Plastik Kimya San. ve Tic. A.Ş bundan sonra “İpek Plastik” olarak anılacaktır.

Bu web sitesini ziyaret ederek, aşağıda verilen ve istediğinizde okuyabileceğiniz veya baskı alabileceğiniz bu Kullanım Koşulları’nı hiçbir kısıtlama veya itiraz kaydı olmaksızın kabul etmektesiniz.

Websitesinin Kullanımına Ait Genel Kullanım Koşulları

1. Telif Hakkı Kanunu

Sitemizin sayfaları (içerik, düzenlemesi) telif hakları ile korunmaktadır. Özellikle, diğer yayın organlarında herhangi bir kopyalama, adaptasyon, çeviri, arşivleme ve işleme elektronik olarak saklama ve işleme dahil olmak üzere telif haklarının korunması kapsamındadır. Bilgi veya verilerin ve özellikle metinlerin veya bir kısmının veya fotoğraf, tasarım ve dizayn materyallerinin kullanımı veya herhangi bir şekilde istismarı ya da yaygınlaştırılması durumları öncelikle İpek Plastik’in yazılı rızasının alınmasını gerektirir. Neşriyat ve kopyalama hakları İpek Plastik’e aittir.

© 2020 İpek Plastik Kimya San. ve Tic. A.Ş., İstanbul, TÜRKİYE. Tüm hakları saklıdır. Ticari marka, telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet kanunları tarafından korunmaktadır.

2. Markalar

Bu sayfalarda bulacağınız İpek Plastik’in logosu, ticari markalar, tüm sloganlar, fotoğraflar ve diğer grafikler tescillidir. Bunların yetkisiz biçimde kullanımı, izinsiz kopyalanması, alıntı yapılması veya suistimali kesinlikle yasak olup ticari markalar kanununun, telif hakları kanununun ve diğer fikri mülkiyet hakları veya haksız rekabet kanununun ihlali anlamına gelir.

3. Yasal Uyarı

Bu web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. 
İpek Plastik, web sitesinde sunulan bilgilerde kusur veya hata olmayacağına dair veya kesintisiz mal ve hizmet verebileceği garantisini verememektedir.

Bu web sitesinin kullanımından veya web sitesindeki bilgilerden doğan herhangi bir zarar ile ilgili İpek Plastik’in sorumluluğu yoktur. 

İpek Plastik kendi web sitesinin virüslerden temizlenmiş olarak tutmak konusunda ciddi çaba sarf etmektedir ancak virüslerin tamamen bulunmadığı garantisini verememekteyiz. Bu nedenle virüslere karşı gerekli doğru korunma önlemlerini aldığınızdan emin olmanızı öneririz.

Çeşitli

İşbu Kullanım Koşulları, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun olarak hazırlanmıştır ve bu kanunlara tabidir . Uygulanabilir kanunlar çerçevesinde işbu web sitesi ile ilgili tüm ihtilafların hallinde İstanbul Çağlayan Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. İşbu Kullanım Koşulları şartlarının herhangi birinin geçersizliği veya geçersiz kalması diğer şartların geçerliliğini etkilemez.